Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Nabídka naší spolupráce

Co nabízíme?

Jako fotograf mohu nabídnout fotografování různých společenských událostí, rodinných fotografií, portrétních fotgrafií v ateliéru i exteriéru atd.

Co můžeme nabídnout firmám?

Ne zřídka se stává, že určitá firma či modelingová agentůra hledá fotografa i modelky pro nějaký svůj projekt. A s tím právě souvisí nabídka spolupráce pro modelky či modely. Na těchto stránkách jsem udělal možnost se registrovat všem zájemcům ze strany modelek a modelů. Jedná se o zájemce, které fotografování hlavně baví a je na ně spolehnutí. Proto pokud nějaká firma hledá někoho na nafocení své zakázky, vždy jako první oslovuji modelky zde na svém portálu. Protože vím, že se na ně mohu spolehnout. Seznam registrovaných modelek či modelů najdete zde.

Dokumenty

Veškeré fotografování je vždy podloženo smlouvou. Model release, dohoda o provedení práce nebo i jinými.

Kraj a místo

Protože víme, že fotografování není stále na jednom a tom samém místě, máme zde modelky a modely z různých koutů ČR.

Vizáž

Vizáž je u placených zakázek vždy předem zajištěna. U fotografování TFP máme vizážistky také jen pracující touto formou.

Potřebujeme fotografii na své stránky

V poslední době se mi stává, že mě kontaktuje několik lidí s prozbou, zda nemám takovou či jinou fotografii, která by se jim hodila na webové stránky. Pokud i vy patříte k nim, nebojte se napsat přes webový formulář vzkaz, jakou fotografii hledáte a já se budu snažit Vám ji dodat. Mám možnosti ateliéru, profesionálních modelek, vizážistek a hlavně můžete očekávat profesionální přístup. Fotografuji také produktové fotografie přímo pro e-shopy.

 

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...