Login and Registration

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Nabídka naší spolupráce

There are no translations available.

Co nabízíme?

Jako fotograf mohu nabídnout fotografování různých společenských událostí, rodinných fotografií, portrétních fotgrafií v ateliéru i exteriéru atd.

Co můžeme nabídnout firmám?

Ne zřídka se stává, že určitá firma či modelingová agentůra hledá fotografa i modelky pro nějaký svůj projekt. A s tím právě souvisí nabídka spolupráce pro modelky či modely. Na těchto stránkách jsem udělal možnost se registrovat všem zájemcům ze strany modelek a modelů. Jedná se o zájemce, které fotografování hlavně baví a je na ně spolehnutí. Proto pokud nějaká firma hledá někoho na nafocení své zakázky, vždy jako první oslovuji modelky zde na svém portálu. Protože vím, že se na ně mohu spolehnout. Seznam registrovaných modelek či modelů najdete zde.

Dokumenty

Veškeré fotografování je vždy podloženo smlouvou. Model release, dohoda o provedení práce nebo i jinými.

Kraj a místo

Protože víme, že fotografování není stále na jednom a tom samém místě, máme zde modelky a modely z různých koutů ČR.

Vizáž

Vizáž je u placených zakázek vždy předem zajištěna. U fotografování TFP máme vizážistky také jen pracující touto formou.

Potřebujeme fotografii na své stránky

V poslední době se mi stává, že mě kontaktuje několik lidí s prozbou, zda nemám takovou či jinou fotografii, která by se jim hodila na webové stránky. Pokud i vy patříte k nim, nebojte se napsat přes webový formulář vzkaz, jakou fotografii hledáte a já se budu snažit Vám ji dodat. Mám možnosti ateliéru, profesionálních modelek, vizážistek a hlavně můžete očekávat profesionální přístup. Fotografuji také produktové fotografie přímo pro e-shopy.

 

Cooperation

Whether you're a model or not, all people regardless of age or weight, we offer the possibility of joint cooperation. What is this offer, you can read the other rows.

More information here ...

 

Studio

Much of our photographs created in the studio. How it looks in that studio, how they work or where it is located directly atlier, see this article. Atelier is in a quiet area of Prague 3 and smoothly reach of public transport.

More information here ...

 

Contact

Photographer and graphic designer

Name and surname: Ondřej Nevole

Email : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

ICQ : 209272975

More information here...