Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Grafika

S tvorbou webových stránek a grafických prvků jsem začal již před několika lety. Kdy přesně jsem začal poprvé studovat HTML či nějaké grafické edotory si přesně nevzpomínám, ale vše jsem dělal a dělám jako samouk. Ze začátku jsem tvořil lehčí webové stránky s grafikou, pak jsem požadavky stupňoval, následně předělával grafické šablony pro jeden český redkační systém ( dělám do teď ) a tím následně začal pronikat do dalších a dalších webových systémů.

Jak tvořím webové stránky?

Vždy si dávám se zájemcem schůzku a snažím se přímo s ním dohodnout, jak by to mělo asi vypadat. Uděláme pár náčrtů a náhledů, kde následně vysvětlím co udělat lze a co nejde.

Administrace webů

Každému se snažím vyjít maximálně vstříc. Snažím se jednat férově a na nikom zbytečně nevydělávat. Pokud tvořím pro někoho webové stránky a dotyčný neovládá základy HTML, tak se jádro snažím postavit na free redakčním systému, kde následně každému vysvětlím jeho základy.

Grafika

Tvorbu grafiky na webové stránky dělám sám. Vždy podle návrhu zájemce udělám několik vzhledů, kde si každý vybere.

Kontakt

V případě dotazů mě kdykoliv prosím kontaktujte přes tento webový formulář a nebo na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkuji

 

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...