Login and Registration

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Grafika

There are no translations available.

S tvorbou webových stránek a grafických prvků jsem začal již před několika lety. Kdy přesně jsem začal poprvé studovat HTML či nějaké grafické edotory si přesně nevzpomínám, ale vše jsem dělal a dělám jako samouk. Ze začátku jsem tvořil lehčí webové stránky s grafikou, pak jsem požadavky stupňoval, následně předělával grafické šablony pro jeden český redkační systém ( dělám do teď ) a tím následně začal pronikat do dalších a dalších webových systémů.

Jak tvořím webové stránky?

Vždy si dávám se zájemcem schůzku a snažím se přímo s ním dohodnout, jak by to mělo asi vypadat. Uděláme pár náčrtů a náhledů, kde následně vysvětlím co udělat lze a co nejde.

Administrace webů

Každému se snažím vyjít maximálně vstříc. Snažím se jednat férově a na nikom zbytečně nevydělávat. Pokud tvořím pro někoho webové stránky a dotyčný neovládá základy HTML, tak se jádro snažím postavit na free redakčním systému, kde následně každému vysvětlím jeho základy.

Grafika

Tvorbu grafiky na webové stránky dělám sám. Vždy podle návrhu zájemce udělám několik vzhledů, kde si každý vybere.

Kontakt

V případě dotazů mě kdykoliv prosím kontaktujte přes tento webový formulář a nebo na This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it . Děkuji

 

Cooperation

Whether you're a model or not, all people regardless of age or weight, we offer the possibility of joint cooperation. What is this offer, you can read the other rows.

More information here ...

 

Studio

Much of our photographs created in the studio. How it looks in that studio, how they work or where it is located directly atlier, see this article. Atelier is in a quiet area of Prague 3 and smoothly reach of public transport.

More information here ...

 

Contact

Photographer and graphic designer

Name and surname: Ondřej Nevole

Email : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

ICQ : 209272975

More information here...