Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Produkce

Zde popíšeme jen několik málo důvodů proč s námi spolupracovat

Snažíme se o individuální přístup ke každému zájemci. Dle našeho názoru je to potřeba, protože fotografování lidí a nebo jiných událostí, je nutné předem promyslet. Každý člověk není stejný, je potřeba použít jiné pozadí, jiné světlo a tím vzniká celková kompozice. Proto se vždy s lidmi předem domlouváme na tom, co se bude na focení hodit a v čem vyniknout. U focení se snažíme navodit přátelskou atmosféru bez zbytečné nervozity a ostychu.

Pokud by jste si nás vybraly třeba pro nějaký projekt či svou událost, snažíme se zajistit vše potřebné, co je k focení nutné. V případě zájmu seženeme vizážistku a zařídíme i styling. Následně fotografie upravíme a vytiskneme. V našich možnostech je i zapůjčení oblečení, kostýmů a jiných drobností. Přenosná fotografická technika je samozřejmostí.

Atelier je zcela plně vybaven na jakékoliv focení. Protože se nachází v přízemí, je zde možnost fotografování třeba i s motorkou či zvířaty.

Po fotografování dáváme všem možnost, podívat se na zhotovené snímky a přímo na místě si vybrat několik fotografií, které následně upravíme a po dohodě předáme na CD, pošleme internetem nebo vytiskneme.

Pokud by jste chtěli následné fotografie použít na osobní web a žádný nemáte, můžeme pomoci i s jejich tvorbou.

Lze se domluvit také na návrhu loga či vizitek.

 

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...