Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

300 ZGH 2012

50.ročník FUCHS OIL 300 zatáček Gustava Havla

19.-20.5.2012 se konal již 50.ročník FUCHS OIL 300 zatáček Gustava Havla a musím osobně říct, že se bylo opravdu na co dívat. Počasí na tento víkend vyšlo opravdu skvěle a člověk by si nemohl přát nic lepšího. Mě se poštěstilo se na tuto akci podívat v sobotu 19.5.2012, kdy probíhají tréninkové jízdy. Proto jsem nelenil, vyčistil optiku a vyrazil na lov bezezbraně podél tratě.

Tyto fotografie vznikly cca 150 metrů od startu, ve směru jízdy, před prvními zatáčkami. Jedná se o úsek tratě, který je hezky z kopce a v tomto případě nemáte problém udělat panningem hezky rozmazané pozadí.

Následuje několik fotografií, fotografovaných kousek opodál, kde je hezké "esíčko" pro pěkné fotografie s náklonem jezdců.

Vzhledem k tomu, že trať měří celkově 5150 metrů, fotit na jednom místě mi přišlo škoda. Závod projíždí i několika okolními vesničkami a tyto fotografie byly pořízeny v prvním "esíčku" v Dachovech.

Určitě jste také poznali, že se jedná i o jiné typy motorek. Ano je to tak. Tyto závody mají své kouzlo tím, že zde na trati vidíte několik různých speciálních závodních strojů, během jednoho dne. To žádného milovníka jedné stopy nemůže nechat v klidu. Uvidíte zde : SP 125cc, klasik 350cc,500cc,750cc, volná do 600cc, GP 125cc + GP 250cc, supermono a volná nad 600cc.

Na celé trati napočítáte 26 zatáček, takže o situace kdy uvidíte jezdce brousit kolenem zem je zde více než dosti.

A zde máme pár fotek z Lukaveckého vracáku.

To by byla jen malá ukázka toho, co na těchto závodech uvidíte. Pro tento nevšední zážitek určitě stojí za to, si příště nenechat tuto velkou společenskou akci ujít. I když nejste přímo z okolí Hořic, míst kde se dá sehnat ubytování je zde několik. Více informací o minulých, ale i budoucích ročnících najdete na www.amkhorice.cz.

Na těchto stránkách najdete pouze pár ukázkových fotografií. Všechny fotografie naleznete pod tímto odkazem.

Kopírování fotografií, bez souhlasu autora je zakázano a došlo by tím k porušení autorských práv. Pokud by někdo měl zájem o nějakou fotografii, neváhejte mne kontaktovat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkuji

 

Ads on: Special HTML

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...