Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Vizážistka

Vizáž. Co je to vlastně vyzáž a s tím hodně spojovaný styling? Pro ty, kteří to neznají a nebo o něčem takovém slyší poprvé, uvedeme jen pár základních informací.

Jedná se vlastně o takovou kosmetickou úpravu modelky před fotografováním. Základ všeho je kvalitní make-up a malování. Styling se zase skládá z úprav vlasů a tím změny celého image člověka. Během focení, u kterého je vizážistka jste neustále pod jejím dohledem a každou chvilku Vás upravuje, aby vše bylo dokonalé a na fotkách nevznikaly nepříjemné odlesky či nevynikaly jiné nedokonalosti.

Když jdete s někým fotografovat, je dobré si předem zjistit a s fotografem domluvit, zda u focení bude přítomna vizážistka a nebo jestli se o svou vizáž dokážete postarat sama. V některých případech, řekl bych že je to většina, to chodí tak, že pokud si na focení vizážistku přejete, je potřeba ji zaplatit. Pokud se jedná o nějaké honorované zakázky, měla by vizáž už tam automaticky být zahrnuta.

A jak to chodí u nás? U nás se o základní vizáž stará profesionální vizážistka. Ukázková fotografie je práce Moniky Navrátilové , kterou najdete na adrese http://missmakeup.cz/

 

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...