Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Kalendáře

Kalendáře a jejich příprava.

Mezi oblíbené originální dárky třeba k výročí a nebo k jiné příležitosti, se dost často využívají fotografie.

Můžeme Vám nabídnout fotografování soukromých nebo i firemních kalendářů. Podle stylu kalendáře, který by jste chtěli, může vzniknout určitý počet fotografií, které budou profesionálně upraveny a z nich potom následně vytisknut a sestaven kalendář. Kalendář můžete mít jen pro své soukromé účely a nebo také pro firemní,  na kterých mohou být i modelky s Vašimi výrobky. Focení kalendářů probíhá v interieru a exterieru, dle vašich přání. Soukromé kalendáře můžete mít sestaveny s fotografiemi se svou rodinou, blízkými či domacím mazlíčkem.

Co tedy můžeme nabídnout. Můžeme pomoci s originálním grafickým návrhem kalendáře z vašich fotografií nebo přímo vás nafotit, graficky upravit, kalendář vytisknnout a svázat.

Jak třeba takovou fotografii využít a udělat originální dárek? Na prvním místě jsou kalendáře, fotoobrazy, potisk triček či povlečení.

 

 

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...