Login and Registration

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Kalendáře

There are no translations available.

Kalendáře a jejich příprava.

Mezi oblíbené originální dárky třeba k výročí a nebo k jiné příležitosti, se dost často využívají fotografie.

Můžeme Vám nabídnout fotografování soukromých nebo i firemních kalendářů. Podle stylu kalendáře, který by jste chtěli, může vzniknout určitý počet fotografií, které budou profesionálně upraveny a z nich potom následně vytisknut a sestaven kalendář. Kalendář můžete mít jen pro své soukromé účely a nebo také pro firemní,  na kterých mohou být i modelky s Vašimi výrobky. Focení kalendářů probíhá v interieru a exterieru, dle vašich přání. Soukromé kalendáře můžete mít sestaveny s fotografiemi se svou rodinou, blízkými či domacím mazlíčkem.

Co tedy můžeme nabídnout. Můžeme pomoci s originálním grafickým návrhem kalendáře z vašich fotografií nebo přímo vás nafotit, graficky upravit, kalendář vytisknnout a svázat.

Jak třeba takovou fotografii využít a udělat originální dárek? Na prvním místě jsou kalendáře, fotoobrazy, potisk triček či povlečení.

 

 

Cooperation

Whether you're a model or not, all people regardless of age or weight, we offer the possibility of joint cooperation. What is this offer, you can read the other rows.

More information here ...

 

Studio

Much of our photographs created in the studio. How it looks in that studio, how they work or where it is located directly atlier, see this article. Atelier is in a quiet area of Prague 3 and smoothly reach of public transport.

More information here ...

 

Contact

Photographer and graphic designer

Name and surname: Ondřej Nevole

Email : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

ICQ : 209272975

More information here...