Přihlášení a registrace

             | 

Joomla gallery by joomlashine.com

podstranky

Spolupráce

Přidejte se k nám a staňte se nedílnou součástí našich fotografií. Snažíme se o to, aby naše fotografie byly zajímavé a něčím atypické. Proto se snažíme vybírat místa a témata, které člověka na první pohled zaujmou. Pokud patříte mezi lidi, kteří by si rádi chtěli vyzkoušet, jaké to je stát před fotoaparátem a nebo to už zkusili či pravidelně fotí, jste tu správně.

A o jakou vlastně spolupráci se jedná?

Bez rozdílu věku, váhy či pohlaví jsme se rozhodli, navázat s lidmi které focení baví, společnou spolupráci. Fotografujeme hlavně pro radost, takže určitě nečekejte žádné placené zakázky, ikdyž třeba se to časem změní. Za váš čas ovšem od nás můžete čekat pěkné fotografie do svého portfolia nebo alba.

O co se tedy přesně jedná?

Chceme dát dohromady určitý seznam lidí, kteří rádi stojí před fotoaparátem a mají zájem o focení. Kdo už nějakou chvilku fotí tak ví, že spolehlivost některých fotografů nebo i modelek či modelů je někdy na špatné úrovni. Domluvíte si fotografování a dotyčná osoba to chvilku před schůzkou zruší a nebo se vůbec neozve. Proto lidem, kteří chtějí mít ve fotografovi jistotu, dáváme šanci, aby se sami mohli přidat do naší databáze modelek či modelů. Těmto registrovaným zájemcům pak vždy jako prvním příjde informační zpráva o chystaném fotografování.

Co je pro to potřeba udělat?

Stačí se u nás pouze registrovat. Registrační panel najdete vpravo nahoře pod odkazem "Register". Upozorňujeme, že registrace je zcela dobrovolná a nic to nestojí.

Co se stane potom?

Dále pak stačí vyčkat na první nabídku od nás na focení a pokud se Vám nabídka zalíbí, jen na ni odepsat.

Nejsem modelka, ale chci mít hezké fotky. Je tato nabídka i pro mě?

Ano, tato nabídka je pro každého.

Pro ty, kteří by se nechtěli nijak registrovat a měli zájem i tak s námi fotografovat, je určen kontakt dole na hlavní stránce, kde najdou způsoby jakými nás oslovit.

Registrace do našeho seznamu je zde.

 

Ads on: Special HTML

Novinky :

Svatby 2013 D + M

 

Svatby 2013 R + P

 

Atelier :

Velká část fotografií vzniká v atelieru. Jak to v takovém atelieru vypadá, jak se tam pracuje a nebo kde se přímo atelier nachází, najdete v tomto článku. Produktové, portrétové i rodinné fotografie fotografujeme i ve Skutči u Chrudimi. Hlavní atelier pro reklamní fotografie je v klidném prostředí Prahy 3 a bezproblémovém dosahu MHD.

Více informací najdete zde ...

 

Kontakt :

Fotograf a grafik

Jméno a příjmení : Ondřej Nevole

Email : info@fotografujem.cz

ICQ : 209272975

Více informací najdete zde ...